onaja

onaja

úterý 27. května 2008

Nepřítomnost

Zdravím všechny své věrné i občasné čtenáře.
Omlouvám se, že můj blog tak náhle zeje prázdnotou. A určitě bude zet dál.Stalo se, že mám velice málo zbytečného času na psaní.

Ale fotím a vymýšlím.. snad to brzo hodím do kláves.
Jen krátce.

Potkala jsem lásku.

V práci mi byla přidělena nová funkce a pomalu se na ní přesouvám.

Budu dělat, co mne vždycky bavilo.
Marketing, kampaně, pomoc s veletrhy, sledovat roční plán marketingu, správa www stránek závodu plus možná i větší doménu a zaštiťovat infiltrování (nebo implementaci? :) ) nových kolegů do Lin-Techu. V rámci celé firmy mi pak byl přidělen královský úkol a to prezentovat jednou měsíčně novým kolegům můj odštěpný závod Lin-Tech.

Jestli jsem někdy něco někdy prezentovala? Ano, ve škole referát naposledy. Tedy, když nepočítám své dovednosti při pohovorech.

Jestli jsem někdy prezentovala před novými (čti cizími) lidmi? Nikdy. Jestli se toho bojím? Zatím ne. Jestli mne to ovlivní? Určitě ano. Jestli mi to zabrání udělat pro úspěch maximum. Nikoliv.


1
hipik | 27.05.2008, 20:26:30
já myslim, že se svym sebevedomim s tou prezentaci problem mit nebudes, dokud vis o cem mluvis, tak se niceho bat nemusis. pokud varis z vody tak je to problem , ale to myslim neni tvuj pripad. ja jsem taky zvladnul proslov pred plnym divadlem na promoci a nic tak strasnyho to nebylo. 
Organizacni talent ti taky nechybi, takze proste good luck and have fun ...