Přeskočit na hlavní obsah

Záchod se smí požívat, pokud je vlk v tanci

Není to slabota, po tak dlouhé době své čtenáře odbýt lepenicí z fotek z mobilu? Je a mě to nevadí. V ruce s mobilem prožívám den - mimo práci. Ačkoli na jedné fotce se mi práce protla s mým dnem. Mým vysokým napětím !!!!!

Jednoho rána se probudím na Holešovickém nádraží, omámená spánkem, který přemohl má čerstvě nalíčená víčka v Bohušovicích. Dívám se kolem sebe, dívám se z vlaku ven. Za oknem sedí Franz Josef. Sním či bdím :) Fotím! Franz Josef teď jezdí s Pendolínem do Vídně. 


Ta malá tečka uprostřed, to je můj domov, se kterým se každé ráno loučím na půl dne. To kolem něj je moje milované Ústí nad Labem...


.. a když píšu o vlacích a libůstkách, i slečnu může přepadnout potřeba ve vlaku R kvality. Tenhle záchůdek jsem si musela vyfotit. Češi jsou národ opravdu legrační. Já se snažím v té kajutě smrdutosti nesáhnout na nic a někdo si dá tu práci vyzdobit plánek hajzlíku :)))


Nová fontána na Lidickém náměstí. Takhle krásně nevypadá, to mi ji pomohl napudrovat software.Ach, Stella, ano.. Myslím teď zrovna na Vás, Vy víte. Nejen Hoegaarden se dobře fotí. V záběru mi vadil ministr zemědělství, tak jsem počkala až z kavárny odejde. Nectím hlavy :) Mimochodem, tuhle kavárnu bych doporučila jen nepříteli. Na Míráku místo s nejvlažnější obsluhou. Dáte mi jistě za pravdu, pokud ji navštívíte. A pokud si Vaší přítomnosti všimnou.


Na závěr to, co nejvíc pálí a nejen mě. Tenhle veselej chlapík dělal u nás v práci ve kanceláři vedení. Vídala jsem ho málokdy a nepotřebovala jsem si o něm nic myslet. Vím jen, že mi v jeho přítomnosti bylo volně a příjemně. Znelíbil se jedné osobě ve vedení a ta ho, matadora firmy, prostě vyrazila na hodinu. Doufám, že slovo matador, znamená něco jako zakladatel, kladívko v ruce — základní kámen před sebou.. Jestli ne, tak jen stručně: Petr mi bude chybět, bez něj je vedení naprosto hnusný.1Tož... 
Honza | Mail | 19.09.2007, 09:29:31
POŽÍVEJME tedy záchoda!!! Moc pěkné fotky!!! Minula jste se povoláním, měla jste být fotografkou!
2Podekovani 
Petr | Mail | 23.09.2007, 10:28:54
Mila Elisko, je to od tebe moc pekny. Mel jsem te rad jako vsechny skrivanky. Byl to pro me sok. Bara Kroupova se bala, aby nove lidi me nemeli radsi nez ji a tak se postarala spolecne s Katkou o muj vyhazov. A podarilo se. Mej se pekne a preji ti jen same krasne a prijemne dny tohoto nadherneho poduimu. Jeste jednou dekuji za pekna slova. Diky Petr Zak.