onaja

onaja

pondělí 20. března 2006

Víkend plný zážitků aneb..

.. v pondělí do práce si chodím odpočinout :)

Panečku, to byl bohatý víkend!
V pondělí ráno se oblékám do práce opatrnými pohyby. Bolí mě snad všechno...
V týdnu se ukázalo, že se o víkendu s Michalem nikam nepojedem, nepůjdem a "hrozilo" to dvoudenním pobytem v našem malém bytečku. Prrr, z toho jsem měla trochu hrůzu, znám se.
V sobotu výlet za přáteli na Kárlštejn, v neděli lyžovačka v Herlíkovicích. Přežila jsem trochu té samostatnosti? S přehledem :)

V práci s tím nápadem přišla Radka a já jsem se rozhodla na místě :) Brzy ráno v sobotu mě Michal odvezl na Černý most, Radka nikde, bodejť, když nemám brýle a nevím, co má na sobě. Neva, tak si třeba zalyžuji sama. Usnula jsem v buse a vzbudila se až na místě.
Ukazatele u cest evokovaly, že to tu trochu znám "Bukovina" "Nová Paka" "Janské Lázně". Lyžuju z lásky k pohybu nebo nostalgie?
Našla jsem Radku a vydaly jsme se k vleku.

První jízda. Druhá jízda. Investice do vosku, když jsem upadla na lyžích ve chvíli, kdy jsem se chtěla hnout z místa — přimrzla jsem. Chachá a pak to jelo. Byl tam takový pěkný sešup. U něho jsem se zastavila... a slyšela jsem "no, teďs to jela pěkně". Táta? Kde? V mý hlavě :) Oukej, tak se teda dívej :) !
Poslední dva svahy mě opustily síly, ještě, že se blížil odjezd.
Přežila jsem rozbitý zip u kombinézy (nová investice), přežila jsem návrat na sníh (no jakž takž — svaly se mi dusí v kyselině mléčné), .. chce to trénovat.

Stačí slovo. Teď obraz.


(vkládám jeden komentář, který byl pod článkem; je od mého tatínka:)
Nadšení.
Tata | 21.03.2006, 21:47:31
Moc Ti to sluší.Zvlášť čepeček.Jako za mlada,vlastně za mala.Čau drštičko.T.
2
Eliška | 22.03.2006, 10:03:16
Teda to jsem netušila, že první komentář mi tu napíše tatik :)
Já nevím tatiku, prej ten čepeček je aut móda :) Ale mě hřeje..
.